Vztahový trojúhelník (6/2010) 

Dobrý den paní Kunešová,
asi už si na mne nebudete pamatovat. Ale v dubnu jsem se Vás ptala, jak to dopadne mezi mnou, mou kamarádkou a jejím přítelem. Tenkrát jste mi sdělila, že situaci rozsekne těhotenství jedné z nás a že se tomu stane do 2 měsíců. Opravdu se tomu tak stalo a kamarádka otěhotněla - včera jsem se to dozvěděla. I když to hodně bolí, jsem na druhou stranu ráda, že se vše "rozštíplo". Přesto toho nelituji, alespoň jsem to zkusila, člověk myslím lituje více těch věcí, které neudělal, než těch které udělal. Snad nevadí a neobtěžuji Vás tímto e-mailem. Jen jsem měla potřebu Vám sdělit, jak vše dopadlo a podle karet i vyšlo. Pevně věřím tomu, že tohle byla pro mne poslední lekce ve vztazích a teď už mne snad čekají jen samá pozitiva :-) Katka

 

Studium (6/2010)

Vážená paní Kunešová,
dovoluji si Vám oznámit, že jsem byla přijata ke studiu na Pedagogickou fakultu! :-) Děkuji!
Renata M.
(pozn.KK: Když ke mně paní před mnoha roky začala chodit, karty ukazovaly vysokoškolské studium. Ovšem ona neměla ani po třicítce dokončenou maturitu a tak se tomu zasmála. Nicméně kdykoli přišla, karty trvaly na svém.  Před dvěma roky i při dvou dětech maturitu udělala a podala přihlášku na VŠ.  Strach z neúspěchu (provázející ji od dětství) byl ale obrovský, tak k přijímačkám vůbec nešla.
Při posledním sezení začátkem roku byly karty natolik slibné a naznačující zdolání i toho strachu, že mi paní slíbila, že tentokrát k přijímačkám půjde. No a jak to dopadlo, to jste si přečetli výše.
U této klientky byl vidět výrazný posun od strachu ze selhání, nevíry v sebe a přemrštěného vděku až po nárůst sebevědomí, ctižádost, cílevědomost.)