Kurz zima 2009/2010

Paní Květo, já úplně žasnu, jak máte tu metodu výkladu propracovanou. Opravdu :-) Když to napíšete, dává to smysl, je to jasné, logické a snadno zapamatovatelné. Jsem ohromená a nadšená. Děkuji tímto, že se o své nápady dělíte a nenecháváte si je pro sebe.Z toho, co jste zatím naznačila o velkém výkladu, mi přijde geniální, jak jste v ročním výkladu objevila možnost získat informace ještě i o následném roku a jak ve velkém výkladu najdete vlastně vše, co je potřeba... Těším se na další lekce. M.

 

Jsem z karet přímo nadšená. Díky radě, vytáhnout si na každý den 3 karty, mám pocit, jako bych se s nimi lépe sžívala, jako by ke mně více promlouvaly a také jako by se mi rozšiřovalo vnímání skutečností. Fakt úžasné. Je až neuvěřitelné, jak karty odpovídají tomu, co se ten den děje. H.

 

Dobrý den, moc Vám děkuji za Vaše rady a doplnění. Naprosto přesně jste popsala problém s komunikací. Zejména problém mluvit o citech, lásce apod. Tam je velký prostor k zapracování. Pak se mi líbilo, jak jste popsala "z milovaných dětí by se mohli stát milující rodiče". Je to přesně tak, zatím jsme nesli každý z nás zodpovědnost sám za sebe. Takže proto ten vliv rodiny je pro mě významný a i jejich názor. Hodně to sedí a je to i hodně k zamyšlení. Sedí i to stěhování... JS

 

Milá paní Květo, jsem překvapená, co jste dokázala vyčíst i ze špatně položené otázky. Jako byste ty lidi znala. Nemohu tomu ani uvěřit. Děkuji moc. L.