Voják - na pozicích

- Dynamické vystupování, potřeba prosadit se teď hned. Rychlé pohyby, rychlá mimika, tiky. Velice aktivní a činorodý, až bezohledný tudíž konfliktní. Hyperaktivita.

- Rychlé zisky a rychlé útraty. Energie vydávaná na získání peněz. Příjmy z činnosti pro armádu, průmysl. Utrácení bez rozmyslu pro okamžité osobní uspokojení.

- Akčnost vybíjená na cestách, při řízení, nebezpečný řidič. Vztahovačnost. Boje a hádky se sourozenci a sousedy. Nehody z rychlosti a nepozornosti. Rád druhé kritizuje, slovní agresivita, útočnost, hádavost.

- Bourání a rekonstrukce bytu nebo domu. Hádky v rodině, despotické chování vůči členům rodiny. Rodič typu „generál“. Aktivita či agresivita se projevují v rodinném prostředí. Nebezpečí požáru vlastní neopatrností.   

- Rychlý sex tzv. na jednu noc. Brzy po zamilování se se začne nudit. Dobyvačnost. Riziko nechtěného otěhotnění nebo potratu. Záliba v bojových či adrenalinových sportech. Dítě většinou jedno s převahou mužské energie. Vztah k dětem je útočný, agresivní.

- Pevné zdraví, ale dispozice k horečkám či krvácení. Úrazy z nepozornosti, menší zranění, popáleniny, záněty, možnost úrazu na pracovišti. Velká pracovní akčnost, nesnáší rutinu, chce velet, vést. Konfliktní vztahy s podřízenými. Sex na pracovišti.

- Člověk nevědomě promítá svou skrytou agresivitu na ostatní, takže pak má pocit, že druzí či manžel je hádavý, kritický, agresivní. Násilnosti v manželství, boje, hádky, soutěživost. 

- Konflikty a krize spojené se sexem, dědictvím, penězi druhých lidí, rozhazovačný partner, sexuální nevěra z důvodu velké potřeby sexu. Úrazy zbraní, bojem, riziko vykrvácení, ztráta radosti ze života, ztráta energie. Sex spojený s násilím.  

- Snaha ovládat názory druhých, fanatismus. Spojení síly, akčnosti a zahraničí. Milenec v zahraničí. Možnost zranění nebo násilného sexu v zahraničí. Rychlé řešení právních sporů.

- Hádky a boje v povolání. Energii zaměřit na řešení pracovních záležitostí. Tvrdohlavé a bezohledné prosazování se v práci, touha po postavení, pro které nejsou předpoklady.

- Přátelství rychle uzavíraná, mnohdy se sexuálním podtextem. Energické plány do budoucna. Bojovat za druhé a chránit je i proti jejich vlastní vůli.

- Agresivní alkoholik. Syndrom vyhoření. Ztráta energie. Tajná činnost, noční akce. Nespavost. Sexuální potíže. Operace.