Štěstí - na pozicích

- Předznamenává rok, kdy se člověk bude cítit dobře a věci se budou dařit. Je to rok plný pozitivních aktivit. Člověk je dynamický, optimistický, dobře naladěný, dobře působící na druhé. Má snahu se prosadit, upozornit na sebe.

- Štěstí ve finančních záležitostech, „dobrý nos“ na využití výdělkových příležitostí. Rychlé zisky. S hodnotovým žebříčkem nemá problém, je si vědom svých hodnot. Podnikavost vede k úspěchu.  

- Štěstí ve spojení s cestami, smlouvami, literaturou, mluveným slovem. Dobrý vztah se sourozenci. Rád a rychle mluví, v řeči je přímý, dobře se učí.

- Dobrý vztah k jednomu z rodičů. Doma je spokojený, ale není líný, neustále něco podniká, rád provádí údržbu domova. Sklony k velení a řízení domácnosti.

- Štěstí v lásce i ve hře. Možnost dosáhnout úspěch při sportu. Rychlé zamilování trvající krátce. Většinou 1 dítě s výraznou mužskou energií. Radost z dětí, spousta aktivit s dětmi.

- Odolnost vůči nemocem, dobré zdraví, případně zlepšení zdravotního stavu. Hodně energie, elánu i nadšení v práci a pro práci. Pracuje rád. K podřízeným se chová autoritativně, ale laskavě. Je v práci oblíbený. Možnost sexuálního vztahu v pracovním procesu.

- V partnerství by měla být pohodová atmosféra a spokojenost. Možnost sňatku během roku. Pokud jsou nějaké problémy (dle ostatních karet), mohly by být vyřešeny do měsíce. Pokud se partner ve vztahu nudí, hledá vzrušení jinde.

- Náhle se objevující krize s rychlým a pozitivním závěrem. Radost ze sexu, rychlé milování.  

- Štěstí při aktivitách v zahraničí, při studiu. Rád organizuje semináře, sportovní akce apod. Snaží se přesvědčovat druhé o správnosti svého názoru.

- Štěstí v povolání, výrazná aktivita při budování kariéry. V brzké době lze začít v povolání něco nového nebo vyniknout, prosadit se. Touha a schopnost vést, organizovat, řídit, rozhodovat.

- Přátelství s lidmi mladšími, aktivními, sportovci. Kamarádství a sex se prolíná. Přátelům nelichotí, sám to rád nemá, protože mezi opravdovými přáteli lichotek netřeba. Má rád lidi upřímné, jednající na rovinu. Někdy upřednostňuje přátelství před manželstvím.

- Netočit se ke štěstí zády. Nebát se využít příležitostí. Tajný milostný vztah spíš trápí, než aby uspokojoval. Ustoupení dlouhodobých zdravotních potíží. Náhle vzniklá nepřátelství.