Kurz - dálkový typ Z

Korespondenční kurz typ A je rozdělen na dvě části - na základní (Z) a pokračovací (P).

Typ Z sestává ze dvou lekcí a je určen pro ty, kteří se chtějí seznámit s významy karet (živlové a skupinové zařazení) a používat je především k zodpovězení běžných otázek. Výklad lze dělat na tři nebo sedm karet, je možné použít i Keltský kříž, Volby ze dvou či více možností, případně karty použít pro určení časového období.

Obsah jednotlivých lekcí: 

1. rozdělení karet na 4 základní okruhy – podobnost s astrologickými živly; kladení otázek; denní práce s kartami; rozdělení karet na 12 skupin (podobnost se znameními zvěrokruhu) 

2. společná symbolika karet každé skupiny; praktické využití těchto skupin k hledání odpovědí (přímá otázka - odpověď; volba z několika možností; keltský kříž)

První lekce bude odeslána ihned po provedení úhrady, druhá v odstupu 2, 3 nebo 4 týdny od první. Časový odstup mezi lekcemi si sami zvolíte v přihlášce.

Současně s druhou lekcí bude zaslán jednoduchý test, díky kterému si ověříte, nakolik jste dané problematice porozuměli a jak se umíte orientovat ve skupinách karet. Výsledek testu mi můžete (i nemusíte) poslat ke kontrole.

Jednorázová úhrada: 2.200,- Kč