Hledání klíčů

Karty lze využít i v případě, že hledáte ztracenou věc. Každá karta koresponduje s určitou částí bytu nebo domu a také symbolizuje určité věci náležející významově tomu kterému astrologickému znamení.

V listopadu 2009 mi volala klientka, že nemůže najít klíče od auta. Odpoledne přijela domů a když chtěla kvečeru auto dát do garáže, klíče nikde. Prohledala možné i nemožné.
Paní už u mě párkrát byla, shodou okolností je účastnicí dálkového kurzu, tudíž si vzpomněla, že jsme kartami signovaná místa probíraly, ale potřebovala poradit.
Karty po telefonu nevykládám, v tomto případě jsem udělala výjimku a zatímco mi popisovala, kde všude klíče hledala, vytáhla jsem za ni tři karty s myšlenkou, kde jsou její klíče...
Karta Blíženci, Lev, Váhy (znovu upozorňuji, že jsou to pracovní názvy karet). Blíženci jsou chodba, schody - to vyloučila, tam hledala. Takže kapsy. Taky prý prohledala. Ale psala si indicie, které jsem říkala. Lev je zdroj světla a tepla, tudíž okno, pod kterým je topení; Váhy obývák.
Ať jsem řekla cokoli, vše už prý prohledala. Přijela z čistírny, pak normálně doma fungovala a teď potřebuje jet a klíče nemá.
Navrhla jsem jí, ať si sama karty zamíchá a vytáhne. Kozoroh, Beran, Panna. Místnost, kde je dlažba se shodovala s předsíní. Beran, zdroj tepla, se shodoval se Lvem. Jakmile řekla Panna, byla to jasná čistírna.
Tak jsem jí doporučila znovu prohledat kapsy ve věcech z čistírny (Blíženci na ty kapsy jasně poukazovaly).
Celá šťastná volala znovu snad za tři minuty, že klíče jsou na světě. Byly v kapse vyčistěného obleku, který přehodila přes křeslo u okna v obýváku.
Než se mnou mluvila, tak prohlédla jen své kapsy :-) No řekněte, nejsou ty karty úžasné?