Kurz - dálkový typ A

Přihlásit se můžete kdykoli, po uhrazení vám v domluvených intervalech budou zasílána e-mailem skripta a doslovné přepisy přednášek prezenčních kurzů včetně dotazů studentů, tudíž nebudete o nic ochuzeni. Celou dobu studia jsem vám přes e-mail k dispozici, pokud si nebudete vědět s něčím rady, zvláště při tréninkových výkladech.

Obsah jednotlivých lekcí:   (stejné jako u prezenčního kurzu)

1. rozdělení karet na 4 základní okruhy – podobnost s astrologickými živly; kladení otázek; denní práce s kartami; rozdělení karet na 12 skupin (podobnost se znameními zvěrokruhu) 

2. společná symbolika karet každé skupiny; praktické využití těchto skupin k hledání odpovědí (přímá otázka - odpověď; volba z několika možností; keltský kříž)

3. seznámení s výkladovým schéma; kombinace každé karty na každé pozici tohoto schématu (6 skupin); zvýšená důležitost (tzv.domicil karet), tématické propojení (tzv. recepce karet)

4. kombinace karet dalších 6ti skupin na pozicích schématu; odvozené výklady; časová období;

V polovině a na konci kurzu vám zašlu test, po vypracování obou obdržíte osvědčení o absolvování kurzu.

Termíny zasílání: záleží na dohodě, optimální je zasílání 1x za měsíc. Pokud máte zkušenosti s astrologií, pak je možné zaslat skripta i přednášky po 1-2 týdnech, případně celý obsah kurzu najednou. I přesto vám budu následující tři měsíce k dispozici, pokud budete potřebovat něco dovysvětlit.

Jednorázová úhrada: 3.300 Kč