Hledání cestovního pasu

V srpnu 2009 jsem byla těsně před dovolenou a tak zde popíši zkušenost s hledáním pasu. Text převezmu z astrologické diskuze, kde jsem o tomto informovala:

23.8.2009: Pozítří odlétám a tak dávám potřebné dohromady. Včera večer jsem s jistotou sáhla pro pas na místo, kde mám podobné věci uloženy. A ejhle, pas nikde. Bleskem jsem vzpomněla na poslední dovolenou a od ní proběhlé dvojí přeuspořádání domácnosti. A sakra! Kam jsem to dala?! Prošla jsem vše, kde mám nějaké papíry. Ty mám jako správný Blíženec skoro všude. Jenže pas nikde nebyl.
Zkrátím to, ač karty sama sobě běžně nevykládám, prostě jsem v zoufalství po nich sáhla s otázkou, kde je pas. Vytáhla jsem kartu Vodnář, Rak, Kozoroh. Na základě viděného jsem šla najisto. Byl tam!
Kurzy vykládání karet vedu doma, takže jsem zjara musela přeuspořádat pracovnu a vlastně i kuchyni. Volnou komodu jsem šoupla do ložnice, na ni televizi, do skříňky maličkou pečící troubu. Obé využívám minimálně. Na zbylé volné místo v komodě dala to, co nepotřebuji vůbec např. pracovní diáře z minulých let a staré smlouvy.
Už je vám jasné, proč jsem pro pas šla najisto? Jsem Češka, čtu i píšu zleva, proto i karty čtu zleva. Vodnář - televize (výšky jsem vyloučila), Rak - něco kuchyňského (televizi v kuchyni nemám, takže to musí být někde blízko televize a to pod ní. Voda se drží dole, znamení Raka je také nejspodněji v obecném horoskopu, takže jediná kuchyňská věc pod televizí je trouba), Kozoroh - diáře (pracovní věci). Ano, byl přichycený na diáři z roku poslední dovolené, na nich krabička se starou (KO) vánoční (KO) výzdobou.
Jednoduché že? Samozřejmě, že v domácím prostředí a v souvislosti s položenou otázkou jsem vyloučila u Vodnáře rakety, elektrárny, laser apod., protože doma nic takového nemám. No a další dvě karty pak už jen upřesnily odpověď.